Vi bemannar byggbranschen

Från yrkesman till hantlangare utefter ert behov.

Sök jobbRegistera dig

Kontakta Helpman

Helpman Entreprenad AB

Org.Nr: 556661-8673
Adress: Kung Hans Väg 8
192 68 Sollentuna

E-post: salj@helpman.se

Tel: 08-584 303 60

Fax: 08-584 303 69

Se våra lediga jobb

Administration och ekonomi
Magdalena Welander
Magdalena.welander@helpman.se
Rekryteringsgruppen
Beata Zalepa
Rekrytering@helpman.se
Uppdragsansvarig
Per Eriksson
Per.eriksson@helpman.se
VD och Försäljning
Pernilla Aronsson
Pernilla.aronsson@helpman.se
Försäljning
Pär Ekblad
Par.ekblad@helpman.se
Rekryteringsassisten
Ada Zalepa
ada.zalepa@helpman.se
08-584 30 366
Uppdragsansvarig betong
Oscar Rubio Ellbrant
oscar@helpman.se
Rekryteringsgruppen
Sabina Khan
Rekrytering@helpman.se
08-584 30 366
Uppdragsansvarig mark & anläggning
Tim Philips
Tim.philips@helpman.se
Rekryterare
Åsa Alvetjärn
asa.alvetjarn@helpman.se
0707-402599
Ekonomiassistent
Beata Kerekes
Beata.Kerekes@helpman.se
 
Skicka!
809