Vi bemannar byggbranschen

Från yrkesman till hantlangare utefter ert behov.

Sök jobbRegistera dig

Kontakta Helpman

Helpman Entreprenad AB

Org.Nr: 556661-8673
Adress: Kung Hans Väg 8
192 68 Sollentuna

E-post: salj@helpman.se

Tel: 08-584 303 60

Fax: 08-584 303 69

Se våra lediga jobb

Administration och ekonomi
Magdalena Welander
Magdalena.welander@helpman.se
Konsultchef PL
Beata Zalepa
beata.zalepa@helpman.se
08-584 303 68
Uppdragsansvarig
Per Eriksson
Per.eriksson@helpman.se
VD och Försäljning
Pernilla Aronsson
Pernilla.aronsson@helpman.se
Rekryterare
Ada Zalepa
ada.zalepa@helpman.se
08-584 30 364
Rekryterare
Sabina Khan
sabina.khan@helpman.se
08-584 30 366
Uppdragsansvarig mark & anläggning
Tim Philips
Tim.philips@helpman.se
Ekonomiassistent
Beata Kerekes
Beata.Kerekes@helpman.se
(Stängd)
Klicka här för att visa innehållet.

Skicka!
809