Vi bemannar byggbranschen

Från yrkesman till hantlangare utefter ert behov.

Sök jobbRegistera dig


Kontakta Helpman

Helpman Entreprenad AB

Org.Nr: 556661-8673
Adress: Kung Hans Väg 8
192 68 Sollentuna

E-post: salj@helpman.se

Tel: 08-584 303 60

Fax: 08-584 303 69

Se våra lediga jobb

Administration och ekonomi
Magdalena Welander
Magdalena.welander@helpman.se
Rekryteringsgruppen
Sabina Khan
Rekrytering@helpman.se
Rekryteringsgruppen
Beata Zalepa
Rekrytering@helpman.se
Rekryteringsgruppen
Roberto Marti
Rekrytering@helpman.se
Uppdragsansvarig
Per Eriksson
Per.eriksson@helpman.se
VD och Försäljning
Pernilla Aronsson
Pernilla.aronsson@helpman.se
Försäljning
Pär Ekblad
Par.ekblad@helpman.se
Uppdragsansvarig
Robin Johansson
Robin.johansson@helpman.se
Uppdragsansvarig mark & anläggning
Tim Philips
Tim.philips@helpman.se
 
Skicka!
809